Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerAllok AVI DivX MPEG to DVD Converter

Programlar
Tanıtım:
Allok AVI DivX MPEG to DVD Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır.

Yazılım, AVİ formatında bütün popüler video/film dosyalarını dönüştüren, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir video dönüştürücüsüdür.
Taşınabilir medya göstericileri için AVİ değiştirici tüm görüntü dosyalarını desteklediği gibi birbirlerine de dönüştürebilmektedir. Yazılım, temelde AVİ görüntü dosyalarını birbirlerine dönüştürmekle kaymayıp aynı zamanda dönüştürdüğü bu görüntüleri DVD biçiminde yazabilmektedir.

Kullanıcıların en çok kullanıdığı biçimlerden birisi olan DVD, bilgisayar vb. cihazlarda rahatlıkla izlenebilmesine rağmen başka ortamlarda ya destekleyici bir yazılım ya da ek bir sisteme ihtiyaç duymaktadırlar. Hatta otomobil ve diğer araçlarda bulunan sistemlerde bu görüntüleri kullanabilmenin şartı mevcut cihazların bu sistemi desteklemesinden geçmektedir. Peki ya desteklemezse?

Günümüzde bir çok cihaz DVD vb. görüntüleri seyretmeye imkan vermesine rağmen, kullanıcıların yukarıda bahsedilen görüntü türlerini birbirlerine dönüştürmeye her zaman ihtiyaçları olmuştur olacaktırda. Üstelik görüntü cihazlarında çekilen bu tür görüntülerin uzantılarını da her cihaz okuyamamaktadır. O zaman görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürme kaçınılmaz olacaktır.

Çoğu zaman elimizdeki görüntüleri birbirlerine çevirdiğimizde ise görüntü kalitesinden ödün verildiği için görüntü iyi olmaz. Kalite düşer ve kullanıcı aradığı veya istediği görüntü kalitesine bir türlü ulaşamaz. Aynı zamanda bunları bir DVD`ye yazmak içinse ayrı bir yazılım kurmak zorundadırlar. Çeviri yapıldığı zaman ise çoğunlukla istenilen ses kalitesi de elde edilememektedir.

Yazılım temelde DVD görüntülerini diğer görüntü biçimlerine dönüştürmektedir. Ana dönüştürme kabiliyetleri arasında temelde yukarıda bahsedilen görüntü biçimleri vardır. Ancak dönüştürme biçimlerinin uzantılarında ise bu birimlerin alt birimleri olan tüm görüntü biçimleri de bulunmaktadır. Bu da günümüzün tüm çeviri ihtiyaçalarına kesinlikle cevap vermektedir. Yazılım bunlara ilaveten kullanıcıları ve günümüz şartlarını düşünerek görüntüleri dönüştürürken PAL, NTSC, 4:3, 16:9 görüntü biçimlerine de destek vermektedir. Ses kalite dönüştürücüsü olarak ta yine en çok tercih edilen AC3 ve MP2 kalitesini de bünyesinde toplamıştır. Filmlerde alt yazı desteği de sunan yazılım, kullanıcıları bu konuda da yalnız bırakmamıştır.

ÖZELLİKLER:
 • Günümüzün geçerli ses ve görüntü biçimlerini desteklemektedir.
 • En çok tercih edilen görüntü biçimlerine destek vermektedir.
 • Ses kalite ayar menüsüne sahiptir.
 • Dönüştürdüğü görüntü biçimlerini kullanıcının ayarlayabilmesi için dışarı kalite çıktı seçeneğine sahiptir.
 • Yazılım, yukarıda bahsedilen görüntü biçimlerinin tüm alt uzantılarını destekleme kaabiliyetine sahiptir.
 • Yüksek dönme hızları, yüksek kalitede çıktıyı sağlamaktadır.
 • Görüntü biçimlerini dışarıya çıktı alırken DVD ortamında yazdırabilme yeteneğine sahiptir.
 • Dışarıya çıktı sağlamadan önce ses yetersizliğine karşı ses düzeyinin artırılması imkanına sahiptir.
 • 4:3 ve 16:9 görüntü biçimlerine destek vermektedir.
 • Kalitesi yüksek olan DVD biçiminden, diğer biçimlerin hepsine dönüştürebilme desteğine sahiptir.
 • Ses çözücüleri olarak MP2 ve AC3 ses biçimlerine destek vermektedir.
 • Günümüzün geçerli olan PAL ve NTSC sistemlerine destek vermektedir.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+