Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerFormula1 Organizer Deluxe

Programlar
Tanıtım:
Formula1 Organizer Deluxe, tüm Formula1 verilerini düzenlemek ve idare etmek için yapılmış bir yazılım. Sürücü yönetimiyle, sürücü profillerini ve resimlerini kataloglar; yarış yönetimi ile, yarış sonuçlarını depolar; günce yönetimi ile, şampiyon günlüklerini oluşturur, web yönetimi ile, web Formula1 kaynaklarını yönetme işini yapabilir. İçinde bulunan sihirbaz yardımıyla bazı işlemleri yönetmek kolaydır.
Formula1 düzenleme yazılımı, veritabanı yapısını kontrol ederek veri koleksiyonunu ekranda gösterir. Kullanımı kolay yapısıyla veritabanı şablonlarını ve Formula1 bilgilerini yönetebilirsiniz. Verilerinize hızlıca erişerek veritabanınızı hemen görüp, sütun ve satır düzenlemesiyle verileri inceleme imkanına sahip olun. Standart kayıt girişlerine erişmek, düzenlemek ve değiştirmek hızlı ve kolaydır.

Özellikler
 • Veritabanına hızlı erişim: Sütun ve satır oluşumuyla verilerinizi inceleyebilirsiniz. Standart kayıt işlemiyle kayıtları düzenlemek, değiştirmek mümkün.
 • Verilere kolayca erişim: Rapor sihirbazı, etiket sihirbazı, Html üretim sihirbazı, profesyonelce belgeler, kataloglar, renkli etiketler ve grafikler oluşturun.
 • Esnek araçlar: Envanter paket şablonlarının içeriklerini kolayca düzenleme
 • Bilgileri inceleme ve düzenleme: Program verimli bir şekilde verileri yöneterek gösterir. Bilgilere erişerek incelemek istediğiniz bilgiyi düzenleyebilirsiniz.
 • Esnek arama özelliği ve verileri süzmek için güçlü süzme aracı
 • Rapor ve etiket sihirbazı: Programdan direk etiketleme, rapor çeşitliliği ve yazdırma. Sihirbaz yardımıyla ayrıntılı olarak bir takım ayarları yapabilirsiniz: Renk, boyut, kenarlık, grafik, rapor konumu, gibi. Gelecekte kullanmak için bu şablon ayarlarını da kaydedebilirsiniz. Tüm Amerikan ve Avrupa etiket şablonlarını destekler.
 • Esnek şablon özelliği: Şablonları düzenleme imkanı: Veri gösterme, rapor ayarları, etiket ayarları, html rapor ayarları, yeni kayıt, sıralama, süzme, kayıt gösterme gibi
 • Uzmanlaşmış veri alanı/ kontrolü: Tarayıcıdan direk giriş desteği, grafiksel alanda güçlü yakalama işlevi, sayısal veri alanıyla hesap makinesı, tarih alanıyla takvim, e-posta alanıyla bütünleşik e-posta programı, internet adres alanıyla bütünleşik web tarayıcı, harici grafik alanı; bu alan türüyle jpeg ve gif imaj biçimini depolar.
 • Grafiksel alan en önemli imaj türlerini destekler: GIF, JPEG, PNG, BMP...
 • Ek özellikler: Esnek arama ve değiştirme işlevi; özet, grafik işlevi, metinden metine alma/verme, veritabanı dosyalar, sistemde çoklu kullanıcı kullanımı.

  Deneme sürümünü tam işlevli olarak 45 gün kullanabilirsiniz.
  Satın almak isterseniz fiyatı: 65$

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+