Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerALO RM MP3 Cutter

Programlar
Tanıtım:
ALO RM MP3 Cutter, günümüzde en çok kullanılan MP3, WAV, WMA ve OGG türündeki ses biçimlerini kesme, kısaltma, düzeltme ve düzenleme gibi işlemlere sahip bir yazılımdır. Tek (Mono) kanal ve Çift (Stereo) kanal ses düzenleme seçeneklerine sahiptir. 8-320 bit hız aralığına sahip olan yazılım bu konuda günümüzün gereksinimlerini fazlasıyla karşılamaktadır. Hazırlanacak Mp3`lere Başlık, Ünvan, Sanatçı adı, Yorum, Abüm adı gibi kullanıcının istediği şeyleri yazma imkanı sunan yazılım bu konuda bir çok rakipleriyle de arasında fark oluşturmaktadır.

Günümüzün koşullarında artık herhangi bir ses biçimini olduğu gibi alıp dinlemek, kabul etmek neredeyse hiç kabul görmemektedir. Kullanıcıların çoğu bunlara isim eklemek, sanatçı adını değiştirmek, ünvan vermek vb. gibi işleri yapmak istemektedirler. Hele bu ses biçimlerinde istemedikleri bir yer varsa bunu bölümden çıkarmak ve yeni hali ile dinlemek istemektedirler. Bir de bunlara özel çalışma seslerini eklersek, bu durum kaçınılmaz olmaktadır. Kişiler kendi seslerini kaydetmekten tutunda, büyük şirketlerin ses montaj işlemlerine kadar bu gereksinim zorunluluk halini almaktadır.

Yazılım, günümüzde mevcut olan tüm frekans aralıklarını desteklemektedir (8000-48000 Hertz). Bu da kullanıcılara ses kalitesini istediği aralıkta ayarlayabilme yetisini vermektedir. Başlama ve bitişi gösteren parametreler kullanıcıya yapılan işin ne kadar zamanda biteceğini göstermektedir. Kullanıcı seçeceği ses dosyasının yerini gösterdikten sonra istediği aralıkta durdurabilme ve istediği bölümü mevcut ses dosyasından kaldırabilme imkanına sahip olmaktadır. Bu işlemden sonra adını ve diğer öğeleri değiştirebilmekte ve istediği herhangi bir yere kayıt yapabilmektedir. Bu işlemler sırasında yazılım, yapılan işleri kullanıcıya dinletebilmekte ve düzeltme imkanı vermektedir.

ÖZELLİKLER:
 • WAV, MP3, WMA veya OGG ses dosyalarına destek vermekte ve bunların kesme işlemini yapmaktadır.
 • Dosya büyüklük sınırlaması bulunmamaktadır.
 • Yüksek ve hassas kesme hızına sahiptir.
 • Herhangi bir diske kaydetmeden ve yer işgal etmeden ses dosyası üzerinde doğrudan kesme işlemini yapmaktadır.
 • Kesmek istediğiniz zamanı görsel olarak tanımlayabilme imkanına sahiptir.
 • Dizi, grup ve toplu olarak kesme kaabiliyetine sahiptir.
 • Kesme işlemlerini çok kısa zaman aralığında ve kayıpsız yapabilme yeteneğine sahiptir.
 • Ses bilgisini ayarlayabilmektedir.
 • Sade, basit ve çok kullanışlı bir arayüze sahiptir.

 • [Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
  Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
  v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

  Facebook Twitter Google+