Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer GazetelerDemirbaş ve Ambar Programı

Programlar
Tanıtım:
Demirbaş, ambar veya depo mallarının takibinde hızlı ve pratik çözümler üreten bu programda; her özellikte ürün için ayniyat girişleri, düşüm işlemleri, yer değiştirmeler, demirbaş listeleri, oda listeleri, yılsonu icmalleri, sayım cetvelleri, eşya esas defterleri, yoğaltım işlemleri, türe göre demirbaş listeleri gibi daha birçok liste bulunmaktadır.
Demirbaş kartında kayıtlı bulunan demirbaş hakkında detaylı bilgi görme imkânı vardır. Önceden girilmiş bilgilerin saklanabilmesi geçmiş yıllara yönelik istatistik oluşturulmasında demirbaş yöneticileri için fayda sağlamaktadır.
Ambar malzemelerinin takibi, depo mal sayımı, depo girdi ve çıktılarının kontrolü tek programla yapılabilmektedir.
Bu program demirbaş programı,ambar programı, depo programı, ayniyat programı ve stok programı gibi isimlerle de tanınmaktadır. Üretici tarafından ihtiyaç duyulduğu her konuda ücretsiz olarak güncellenme sağlanmakta ve Program desteği için üretici tarafından bilgisayardan bilgisayara direkt bağlantı ile on-line destek verilmektedir.
Program kurulumu için:
● Kurum kodu: bg
● Bayi kodu: 4000 dir.
● Demo modunda çalıştır onaylandıktan sonra, masa üstü kısa yolundan programı açarken Alt tuşu basılı tutularak bg tuşlarına basılmalıdır.


[Sağ Tıklayın Hedefi Farklı Kaydet Yapınız]
Bu Programın Full sürümünü sitemizde bulamazsınız programı satın almak için resmi sitesi ile irtibata giriniz.
v 0. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10

Facebook Twitter Google+