Kategoriler
Burç Yorumları

Karışık Bilgiler

Gazeteler


POSTA

HURRİYET

SABAH

GÜNEŞ

FANATİK

AKŞAM

HABERTÜRK

MİLLİYET

FOTOMAÇ

RADİKAL

STAR

ZAMAN

Diğer Gazetelersansar - 3.dünya savaşı

Şarkı Sözleri
sansar verse:
bu beat'e söyleyecek kelime bulamıoyrum,bulmamada gerek yok homie,zaten aramıyorum.fame olmak için bana yalanmaya kalkma!çok güçlü bir savaşçısın yalanların kalkan..senin o kankan bana yalanmaz,donunda kan var salak inanmaz kapım kapanmaz,barışmak isteyen barışsın ama korkum da yok yani ortalık karışsın!konserler çakışsın o yaka ve bu yakada,kadıköy farklıdır aga,bunu unutma!!kafan bulutta benim kafamsa tümde,müziğime yadigar yıllarımsa rex'te.piskopat stilde biz de smokey stilde,seni istemiyorum k*ncık sen itildin,fena p*pildin,öhöm!kaşınmasın,o yakadan bu yakaya hastalık taşınmasın!!

(nakaratx2)
3.dünya savaşı iki kişi mürettebat
alan akıl sağlığım büyük tahribat
yaşandı ben kaşındım el bombasını fırlat!
ben bir panzer aldım yanıma kod adı:fuat!!

fuat verse:
şu yolda kaç testi kırıldı?yeksin,bu kolda aç rest'i dirildi merceksin.keksin puşt!uçtu kuşu dur,can çıkmaz kolayca git tuzak kur.urartulardan eski,her keş rap yapar ama sonuç eksi,gümüş tepside getir çayları,keklik tekrar s*kilir pompayla jetski!paranoyadan çıkagelir iki cümle,sizin am*na koyiim fuat zümre'nin içinde gezer(yeah!)fitne,diss yapamaz ki bana o *pne,alemin ilki gelip dizdi kurşuna kolpaları gizli gizli

( merkezden sansara!!! merkezden sansara!!! tamam!!! 3. dünya savaşı çıktı!!! mühimmat yok takviye bekliyoruz!!! tamam!!! )

nakaratx2
Facebook Twitter Google+